فهرست

درب پارکینگ

کیادرب یکی از بهترین تولید کننده درب پارکینگ می باشد که از سال 1379فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با بیش از 23 سال تجربه در این صنعت همواره جز بهترین خدمت رسانان و تولید کنندگان بوده. و گامی بزرگ در جهت رشد و شکوفایی کشور برداشته است.
ین شرکت با داشتن نیروهای متخصص و خبره تمام محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید می کند و همچنین از دستگاه های مدرنیزه و ماشین آلات به روز برای تولید انواع درب پارکـینگ استفاده می کند.

 و

درب پارکینگ چیست؟

درب پارکـینگ از آن درسته از درب‌ هایی است که علاوه بر بالا بردن امنیت ساختمان نقش بسیار مهمی در افزایش زیبایی نمای ساختمان دارد. و اصولاً درب ورودی پارکـینگ در خارج از ساختمان قرار می گیرد و بخش زیادی از نمای بیرونی ساختمان را به خود اختصاص می‌دهد.

انواع درب های پارکیـنگ فلزی:

درب های مورد استفاده در پارکینـگ ها را می توان بر اساس فاکتورهای مختلف دسته بندی نمود. از جمله این موارد می توان به جنس و متریال به کار رفته برای ساخت بدنه و سایر بخش های درب اشاره نمود. بر همین اساس چند نوع درب رایج در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار میگیرند که عبارتند از:

  • درب پارکـینگ مدرن
  • درب پارکینگ فرفورژه
  • درب پارکینگ CNC
 
 

انواع درب پارکینگی از نظر ابعاد و بازشو:

 درب ورودی ماشین را به توجه به ابعاد و بازشو آن نیز می توان به انواع زیر دسته بندی نمود.

  • تک لنگه لولایی:

از این درب پارکینگی معمولا برای رفع مشکل جای پارک ماشین استفاده می گردد. این درب تاثیر خاصی در زیبایی ظاهری ساختمان ندارد و تنها برای ورود و خروج راحت خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

  • دو لنگه لولایی:

درب پارکینگی دو لنگه لولایی نیز از رایج ترین درب های مورد استفاده در پارکینگ ساختمان ها محسوب می شوند. بازشو این درب ها در وسط قرار دارد و می تواند در زیبایی ظاهری ساختمان نیز نقش بسیار زیادی داشته باشد.

  • ریلی:

درب های ریلی به فضای طولی بیشتری از دیوار نیاز دارند. زیرا باز شدن این درب ها به گونه ای می باشد که درب پس از باز شدن پشت دیوار کناری قرار می گیرد. معمولا از این نوع درب های پارکینگ برای فضاهای صنعتی و یا گردشگری استفاده می گردد که دیوارهای طولانی تری دارند.

برای برای دریافت مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید انواع درب پارکینگو دریافت پیش فاکتور با شماره  09129335560   تماس بگیرید.

راهنمای خرید درب پارکـینگ:

برای خرید درب ورودی ماشین می توانید به سایت شرکت مراجعه نموده و مدل های مختلف را مورد بررسی قرار دهید و طرح و اندازه درب مورد نظرتان را درخواست دهید تا به صورت سفارشی برای شما ساخته شود. البته این موضوع را فراموش نکنید که در صورت خرید درب سفارشی باید زمان بیشتری را برای تحویل درب در نظر بگیرید. برای راحتی و اطمینان بیشتر شما هنگام ثبت سفارش درصد کمی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود و در روز تحویل درب حساب شما کاملا تسویه می گردد.

 

پروژه های اجرا شده:

محصولات درب پارگینگ:

اسکرول به بالا